چگونه می‌توانیم یک پروفیل با کیفیت و مرغوب انتخاب کنیم؟

How can we choose a quality profile?

مشخصات کیفیت پروفیل دوجداره: وزن پروفیل دوجداره UPVC

اولین مشخصه کیفیت پروفیل دوجداره upvc وزن پروفیل در هر متر طول است که این وزن نشانه ضخامت لایه‌های بیشتر در پروفیل است و هر اندازه این ضخامت بیشتر باشد استقامت و عمیق بودن پروفیل هم بیشتر خواهد شد.

کانال‌های پروفیل دوجداره UPVC

دومین عامل در عایق بودن و استقامت پروفیل، کانال‌های پروفیل است. هر چه تعداد این کانال‌ها بیشتر باشد استقامت و عایق‌ بودن پروفیل افزایش می‌یابد.

سطح پروفیل دوجداره UPVC

یکی دیگر از مشخصه‌های کیفیت پروفیل، سطح آن است. سطح صاف و بدون خط و خش یکی از نشانه‌های پروفیل با کیفیت است قالب‌های اکسترودر نامناسب می‌توانند باعث ایجاد ناصافی بر روی پروفیل‌ها شوند.

چگونه می‌توانیم یک پروفیل با کیفیت و مرغوب انتخاب کنیم؟

عایق‌بندی و لاستیک‌های پروفیل دوجداره UPVC

لاستیک به نوعی عایق‌بندی پروفیل محسوب می‌شود. لاستیک‌ها یا در زمان ساخت پروفیل روی آن نصب می‌شود و غیر قابل تعویض است و یا بعد از ساخت پنجره که در این حالت آنها قابل تعویض هستند. استفاده از لاستیک‌هایی که در محل کارخانه ساخت در و پنجره بر روی پروفیل‌ها بصورت دستی نصب می‌شوند یکی دیگر از موارد بسیار مهم در انتخاب برند پروفیل است.

همچنین استفاده از لاستیک ای‌پی‌دی‌ام (EPDM) که از ارتجاع بالایی نیز برخوردار است نیز اهمیت دارد.

دارا بودن استانداردهای جهانی و ضمانتنامه

یکی دیگر از شاخص‌های پروفیل با کیفیت دارا بودن استانداردهای جهانی به ویژه استاندارد رال آلمان است. همچنین داشتن ضمانت‌نامه و بیمه‌نامه برای پروفیل یکی دیگر از نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است
خانهپروژه هامقالاتتماس